StreetSociety
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

StreetSociety

Posjetite, pogledajte, uzivajte
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 GHETTOBLASTTER

Go down 
4 posters
AutorPoruka
ghettoblastter

ghettoblastter


Posts : 38
Join date : 2009-01-27

GHETTOBLASTTER Empty
KomentarNaslov komentara: GHETTOBLASTTER   GHETTOBLASTTER I_icon_minitimeSat Jan 31, 2009 11:02 am

pozz svima ja sam ghettoblastter neki me zovu samoo blastter dolazim iz sarajeva alipasino tacnije slusam rap... Cool Cool Cool i tako samo da se predstavim jer sam novi na forumu imam blogg sa piano man-om et pozz svima.... Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
PianoMan

PianoMan


Posts : 208
Join date : 2008-12-23

GHETTOBLASTTER Empty
KomentarNaslov komentara: Re: GHETTOBLASTTER   GHETTOBLASTTER I_icon_minitimeSat Jan 31, 2009 11:25 am

ajd napokon nece svi vise mislit da ja imam pletenice Very Happy
Na vrh Go down
McKEN

McKEN


Posts : 159
Join date : 2008-12-24
Age : 28

GHETTOBLASTTER Empty
KomentarNaslov komentara: Re: GHETTOBLASTTER   GHETTOBLASTTER I_icon_minitimeSat Jan 31, 2009 1:36 pm

uh samo se ja nisam predstavio...
Na vrh Go down
http://www.kenorap.blogger.ba
EgoN

EgoN


Posts : 58
Join date : 2008-12-26
Age : 30

GHETTOBLASTTER Empty
KomentarNaslov komentara: Re: GHETTOBLASTTER   GHETTOBLASTTER I_icon_minitimeSun Feb 01, 2009 3:21 pm

ghettoblastter (citat):
pozz svima ja sam ghettoblastter neki me zovu samoo blastter dolazim iz sarajeva alipasino tacnije slusam rap... Cool Cool Cool i tako samo da se predstavim jer sam novi na forumu imam blogg sa piano man-om et pozz svima.... Very Happy Very Happy Very Happy

welcome to the jungle lol!
Na vrh Go down
ghettoblastter

ghettoblastter


Posts : 38
Join date : 2009-01-27

GHETTOBLASTTER Empty
KomentarNaslov komentara: Re: GHETTOBLASTTER   GHETTOBLASTTER I_icon_minitimeSun Feb 08, 2009 10:35 am

THXXX lol! lol!
Na vrh Go down
Sponsored content





GHETTOBLASTTER Empty
KomentarNaslov komentara: Re: GHETTOBLASTTER   GHETTOBLASTTER I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
GHETTOBLASTTER
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» ghettoblastter VS nebo bratee

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
StreetSociety :: Junk yard :: Represent yourself-
Idi na: