StreetSociety
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

StreetSociety

Posjetite, pogledajte, uzivajte
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Jo Madafaka!

Go down 
5 posters
AutorPoruka
EgoN

EgoN


Posts : 58
Join date : 2008-12-26
Age : 30

Jo Madafaka! Empty
KomentarNaslov komentara: Jo Madafaka!   Jo Madafaka! I_icon_minitimeWed Feb 04, 2009 5:16 pm

Ček aut maj pokušajz of bitz..
aj em starter vit dis, sou dont bi hard vit koments lol!

http://www.soundclick.com/EgonPokusajiOdBeatova
Na vrh Go down
PianoMan

PianoMan


Posts : 208
Join date : 2008-12-23

Jo Madafaka! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jo Madafaka!   Jo Madafaka! I_icon_minitimeThu Feb 05, 2009 4:40 am

ovaj prvi je fin,al experimentises previse sa snare patternom i to mi se ne svidja al ajd doci ce s vremenom Smile neki instrumenti ne leze ovdje al eto uredu je nije lose

odero si ovaj drugi,al ti treba malo vise promjena u beatu i u dionici klavira,i ona druga melodija sto dodje je preglasna, a refren je isto ruzan al kad se jos malo ustelis,probaj ovo uredit,sminx ti je onaj klavir

ovaj treci je onako nije los al neke melodije i bass nisu u skladu,a onaj sempl ti ne lezi bas uz ovaj tip beata,i probaj da odsviras spiccato u dvije ili tri oktave tako zvuci podebljano i bolje ispadne Wink
Na vrh Go down
EgoN

EgoN


Posts : 58
Join date : 2008-12-26
Age : 30

Jo Madafaka! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jo Madafaka!   Jo Madafaka! I_icon_minitimeThu Feb 05, 2009 4:13 pm

jbg, tako ti je kod mene, napravim jednu dobru melodiju, drugu napravim koja mi se isto svidja, al te dvije melodije se nemogu povezati s nicim pa tako ispadne nikako..al haj bit ce bolje Smile
Na vrh Go down
'haos
Admin
Admin
'haos


Posts : 177
Join date : 2008-06-02
Age : 30
Location : Rajvosa!!!

Jo Madafaka! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jo Madafaka!   Jo Madafaka! I_icon_minitimeThu Feb 05, 2009 4:50 pm

ja ti kazem da ti nisi los, meni govoris na msnu kako su tvoji bitovi jos losiji od mojih a imas bit koji ti je cak dobar... a ostalo barem na nesto zvuci... Wink
Na vrh Go down
https://streetsociety.forummotion.com
ILL HESKEY

ILL HESKEY


Posts : 140
Join date : 2008-12-25

Jo Madafaka! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jo Madafaka!   Jo Madafaka! I_icon_minitimeSun Feb 08, 2009 5:05 am

ova old testament mi je prava Very Happy mogo bi je u neki film pod žanrom triller ubacit ako ne i u horror Very Happy
Na vrh Go down
EgoN

EgoN


Posts : 58
Join date : 2008-12-26
Age : 30

Jo Madafaka! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jo Madafaka!   Jo Madafaka! I_icon_minitimeSun Feb 08, 2009 8:58 am

hahahah Very Happy
to bi bila najgori soundtrack ikad u filmu Very Happy
Na vrh Go down
PianoMan

PianoMan


Posts : 208
Join date : 2008-12-23

Jo Madafaka! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jo Madafaka!   Jo Madafaka! I_icon_minitimeMon Feb 09, 2009 9:07 am

EgoN (citat):
hahahah Very Happy
to bi bila najgori soundtrack ikad u filmu Very Happy

posalji meni da uradim magiju pa onda stavi lol!
Na vrh Go down
Nebo




Posts : 89
Join date : 2008-12-26

Jo Madafaka! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jo Madafaka!   Jo Madafaka! I_icon_minitimeTue Feb 10, 2009 2:10 am

od ova tri losa si mogo 7-8 bitova napravit.. Neutral nemoj sve u jedan zgurat..
Na vrh Go down
Sponsored content





Jo Madafaka! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jo Madafaka!   Jo Madafaka! I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Jo Madafaka!
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
StreetSociety :: Radovi :: Beats-
Idi na: