StreetSociety
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

StreetSociety

Posjetite, pogledajte, uzivajte
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Komentari tokom turnira

Go down 
+9
Ds_Kreepz
ghettoblastter
187
PianoMan
'haos
ILL HESKEY
Nebo
Akademik
imc a.k.a impact
13 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Tko je najbolji na ovom turniru?
1.Sky
Komentari tokom turnira - Page 3 I_vote_lcap15%Komentari tokom turnira - Page 3 I_vote_rcap
 15% [ 2 ]
2.Gheto
Komentari tokom turnira - Page 3 I_vote_lcap31%Komentari tokom turnira - Page 3 I_vote_rcap
 31% [ 4 ]
3.Piano man
Komentari tokom turnira - Page 3 I_vote_lcap15%Komentari tokom turnira - Page 3 I_vote_rcap
 15% [ 2 ]
4.Dado
Komentari tokom turnira - Page 3 I_vote_lcap0%Komentari tokom turnira - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
5.Ds Kreepz
Komentari tokom turnira - Page 3 I_vote_lcap0%Komentari tokom turnira - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
6.Heskey
Komentari tokom turnira - Page 3 I_vote_lcap0%Komentari tokom turnira - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
7.McKen
Komentari tokom turnira - Page 3 I_vote_lcap0%Komentari tokom turnira - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
8.G-Fight
Komentari tokom turnira - Page 3 I_vote_lcap8%Komentari tokom turnira - Page 3 I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
9.Svi su slabi Impact i Akademik imaju to sranje
Komentari tokom turnira - Page 3 I_vote_lcap31%Komentari tokom turnira - Page 3 I_vote_rcap
 31% [ 4 ]
Ukupno glasova : 13
 

AutorPoruka
Ds_Kreepz




Posts : 15
Join date : 2009-02-21

Komentari tokom turnira - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 3 I_icon_minitimeWed Feb 25, 2009 12:41 pm

bjey ba citaj pazljivije prije nego sto omalozavas strucno znanje! reko sam na latinskom a ne na engleskom, ali evo kosto kolega doktor pjano kaze moze i tako. ccc Razz
Na vrh Go down
imc a.k.a impact

imc a.k.a impact


Posts : 25
Join date : 2009-02-20
Location : Rajvosa sine

Komentari tokom turnira - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 3 I_icon_minitimeWed Feb 25, 2009 12:44 pm

ajmo vako prvo da vam objasnim - ova tema na kojoj se upravo nalzite je ustvari tema za komentare tokom turnira sto znaci komentari koji imaju veze sa turnirom... mozda bi vam tebala koja opomena pred ban affraid
Na vrh Go down
Nebo




Posts : 89
Join date : 2008-12-26

Komentari tokom turnira - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 3 I_icon_minitimeWed Feb 25, 2009 1:18 pm

imc a.k.a impact (citat):
ajmo vako prvo da vam objasnim - ova tema na kojoj se upravo nalzite je ustvari tema za komentare tokom turnira sto znaci komentari koji imaju veze sa turnirom... mozda bi vam tebala koja opomena pred ban affraid

ne mozes banovat ti.. lol!
Na vrh Go down
PianoMan

PianoMan


Posts : 208
Join date : 2008-12-23

Komentari tokom turnira - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 3 I_icon_minitimeWed Feb 25, 2009 1:34 pm

Ds_Kreepz (citat):
bjey ba citaj pazljivije prije nego sto omalozavas strucno znanje! reko sam na latinskom a ne na engleskom, ali evo kosto kolega doktor pjano kaze moze i tako. ccc Razz

pardon greska htio sam reci da se na engleskom taj fenomen naziva Creativity Usage Syndrome lol!
Na vrh Go down
Krime

Krime


Posts : 65
Join date : 2008-12-26

Komentari tokom turnira - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 3 I_icon_minitimeWed Feb 25, 2009 2:10 pm

Ma ne cuj kad ljudi gledaju utakmicu ne pricaju samo o utakmici tako da je OK da i mi ovdje pricamo o drugim stvarima.

Nista drug ako ko zeli da se zove Marc Ecko ili Pelle Pelle moze jer je Akademiks ime clothing linea Smile
Na vrh Go down
Akademik

Akademik


Posts : 51
Join date : 2009-02-21

Komentari tokom turnira - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 3 I_icon_minitimeWed Feb 25, 2009 2:13 pm

mislim ono ovo je tema za komentare vezane uz turnir ali ipak cu vam udovoljiti

1.bio sam na akademiji za extra liricare (zar nije ocito)
2. to je sve zapravo skracenica od (eng-bos-hrv-srb. akademic= A.K.A.=also known as DE=daj MIC=majk)
znaci kombinacijom engleskog i naseg jezika dobivamo pravo znacenje mog aliasa

ok sad ozb dosta zajebancije idemo samo sa turnirskim komentarima ovdje

Twisted Evil
Na vrh Go down
ILL HESKEY

ILL HESKEY


Posts : 140
Join date : 2008-12-25

Komentari tokom turnira - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 3 I_icon_minitimeWed Feb 25, 2009 2:49 pm

et opet ja izgubi :S a fkt glup onaj text od g-fighta :S govori gluposti o mom textu prije nego sto sam napisao text,pa onda on tamo neki plafon u cumezu za kokoske,pa onda ja nemogu sliku da stavim jer sam ruzan,a pun internet mojih slika xDjedina prednost mu je kao nesto sirok text Very Happy a ono sranje o kugama i zarazama skoro svi koristili :S ali et jebo ovo sranje mc ken neka baci sta hoce u sljedecem betlu ja mu necu ni odgovarat,neka bar tako pobjedi...
Na vrh Go down
'haos
Admin
Admin
'haos


Posts : 177
Join date : 2008-06-02
Age : 30
Location : Rajvosa!!!

Komentari tokom turnira - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 3 I_icon_minitimeWed Feb 25, 2009 2:57 pm

iskreno... mislim jesam laik... al mislim da su ovaj betl heskey-g fight i mozda piano vs ghetto trebali zavrsit izjednaceno... no h8 nikome Neutral
Na vrh Go down
https://streetsociety.forummotion.com
ILL HESKEY

ILL HESKEY


Posts : 140
Join date : 2008-12-25

Komentari tokom turnira - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 3 I_icon_minitimeWed Feb 25, 2009 2:59 pm

'haos (citat):
iskreno... mislim jesam laik... al mislim da su ovaj betl heskey-g fight i mozda piano vs ghetto trebali zavrsit izjednaceno... no h8 nikome Neutral

tako govore pametni Very Happy
Na vrh Go down
Akademik

Akademik


Posts : 51
Join date : 2009-02-21

Komentari tokom turnira - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 3 I_icon_minitimeWed Feb 25, 2009 3:07 pm

'haos (citat):
imc a.k.a impact (citat):
pod prisilom moram glasati jer Luddogg nije u mogucnosti da glasa... znaci glas McKen

onda je ipak 1:1... to znaci nema pobijednika tj izjednaceno ili ce se ipak javit LD Question

javit ce se on sutra

sto se tice izjednacenog battla jbg moramo imati pobjednike a i zato su tu 3 sudca da se pravilno odluci

sutra novi parovi i osvježavanje tabele odmah nakon sto luddogg glasa

sretno svima

peace afro
Na vrh Go down
McKEN

McKEN


Posts : 159
Join date : 2008-12-24
Age : 28

Komentari tokom turnira - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 3 I_icon_minitimeThu Feb 26, 2009 5:16 am

ILL HESKEY (citat):
et opet ja izgubi :S a fkt glup onaj text od g-fighta :S govori gluposti o mom textu prije nego sto sam napisao text,pa onda on tamo neki plafon u cumezu za kokoske,pa onda ja nemogu sliku da stavim jer sam ruzan,a pun internet mojih slika xDjedina prednost mu je kao nesto sirok text Very Happy a ono sranje o kugama i zarazama skoro svi koristili :S ali et jebo ovo sranje mc ken neka baci sta hoce u sljedecem betlu ja mu necu ni odgovarat,neka bar tako pobjedi...
upravu si tu za sliku imas milion slika na derenku,na bloggu,stavljas na msn..al et betl je betl...
Na vrh Go down
http://www.kenorap.blogger.ba
Krime

Krime


Posts : 65
Join date : 2008-12-26

Komentari tokom turnira - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 3 I_icon_minitimeThu Feb 26, 2009 11:00 am

Evo sad jedan turnirski komentar Smile

Nikad ne betljate preko foruma

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Na vrh Go down
ILL HESKEY

ILL HESKEY


Posts : 140
Join date : 2008-12-25

Komentari tokom turnira - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 3 I_icon_minitimeThu Feb 26, 2009 12:35 pm

Krime (citat):
Evo sad jedan turnirski komentar Smile

Nikad ne betljate preko foruma

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

upravu si krime,najbolje uzivo pa rokaj Very Happy
Na vrh Go down
PianoMan

PianoMan


Posts : 208
Join date : 2008-12-23

Komentari tokom turnira - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 3 I_icon_minitimeThu Feb 26, 2009 12:50 pm

Krime (citat):
Evo sad jedan turnirski komentar Smile

Nikad ne betljate preko foruma

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ok dok ovo zavrsi i necu vise betljati preko foruma Very Happy
Na vrh Go down
Akademik

Akademik


Posts : 51
Join date : 2009-02-21

Komentari tokom turnira - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 3 I_icon_minitimeThu Feb 26, 2009 2:17 pm

txtualno se i battla na foumima a ne na MSN-u ali nije to sad bitno betlajte gdje hocete,tu sam samo da javim da su parovi postavljeni i da je tabela osvježena sretno svim kmicama ako ima kakvih nejasnoca ili gresaka javite na pp

peace
Na vrh Go down
G_FighT




Posts : 12
Join date : 2009-02-13

Komentari tokom turnira - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 3 I_icon_minitimeFri Feb 27, 2009 10:26 am

neznam samo sto se heskey zali ako je bio bolji na ovom battlu od mene ok..
al na onom prvom u prvom krugu procito sam txt od obadvojice prije neg sudije sto su glasale i iskreno moje misljenje je bilo da je bio bolji farez(zaboravio sam mu ovaj nick na ovom forumu)
a ti heskey nez stvarno samo se nest zalis :S
n h8 broo
peace svima i zelim srecu svima i nek najjbolji pobijedi a mislim da bi to mogo biti the sky
peace
Na vrh Go down
Krime

Krime


Posts : 65
Join date : 2008-12-26

Komentari tokom turnira - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 3 I_icon_minitimeSat Feb 28, 2009 4:50 am

Mogu reci da postujem objektivnost akademika Smile
Piano je fino odero ovaj zadnji lajn je najjaci haha Very Happy
Na vrh Go down
Nebo




Posts : 89
Join date : 2008-12-26

Komentari tokom turnira - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 3 I_icon_minitimeSat Feb 28, 2009 5:52 am

piano.. mislim ono.. dobro skroz.. nisam misliko da ce iko na turniru nest ovako jace bacit.. mislio sam ne bacat opet al ce ispast da se bojim..xD zato.. bacam veceras..
Na vrh Go down
ILL HESKEY

ILL HESKEY


Posts : 140
Join date : 2008-12-25

Komentari tokom turnira - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 3 I_icon_minitimeSat Feb 28, 2009 6:07 am

pa moram se zalit kad je ovo glupost obicna da sam znao nebih se ni prijavio,kaze onaj tamo ili cak se nista ne rimuje u mom textu WTF :S tako nekako je napisao,i ko da sam toliko u prvom betlu vrijedjao familiju :S samo nenu jendom spomenuo a nisam joj nista ni jebao niti koji kurac zato jebo ovo bolje otic u Detroit u Shelter i betlat sa amerikancima
Na vrh Go down
Akademik

Akademik


Posts : 51
Join date : 2009-02-21

Komentari tokom turnira - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 3 I_icon_minitimeSat Feb 28, 2009 10:37 am

cuj stvarno mi se neda prepirati sa kmicama po forumu i tako to ali ono sto sam ti ja reko za battle je blago sto bi ti rekli na nekom malo vecem forumu ozbiljno

nemam ja ovdje nista protiv nikoga jer nemam razloga a vecinu ni ne poznajem

svejedno si odusto od turnira i tako da nemas pravo zaljenja a sto se tice pravila zna se kakva su na svakom ozbiljnijem turniru

i posljednja stvar nisam rekao da ti se nista nerimuje nego da nekim mjestima cak niti nemas rimu

preporuka care ozbiljno pazljivije citaj prvo nisi vidio pravila a sad me pogresno citiras

peace
Na vrh Go down
PianoMan

PianoMan


Posts : 208
Join date : 2008-12-23

Komentari tokom turnira - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 3 I_icon_minitimeSat Feb 28, 2009 3:51 pm

sky jos nije odgovorio Very Happy
Na vrh Go down
Akademik

Akademik


Posts : 51
Join date : 2009-02-21

Komentari tokom turnira - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 3 I_icon_minitimeSat Feb 28, 2009 5:48 pm

ok nakon rasprave sa ostalim sudcima odlucili smo sljedece

posto su ove kmice iz grupe A postali opaki gotivaneri da bace pustamo samo piano mana iz grupe A u daljenje natjecanje,dok ce iz grupe B biti pustena prva 3 takmicara koja dijele prvo mjesto u grupi

parovi uskoro


znaci:piano man,ds kreepz,g fight,mcken sretno dalje kmice

P.S.daljnje natijecanje se odrzava po KO sistemu znaci izgubis-ispadas
Na vrh Go down
Krime

Krime


Posts : 65
Join date : 2008-12-26

Komentari tokom turnira - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 3 I_icon_minitimeSat Feb 28, 2009 5:51 pm

aa nije lose vidim da se ovo profesionalno vodi svaka cast Wink

Eto nebo ne odgovori vidim smoga je dosta veceras


mir
Na vrh Go down
Krime

Krime


Posts : 65
Join date : 2008-12-26

Komentari tokom turnira - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 3 I_icon_minitimeTue Mar 03, 2009 6:03 am

ooo polufinali tako sam uzbudjen...ugh Very Happy
Na vrh Go down
'haos
Admin
Admin
'haos


Posts : 177
Join date : 2008-06-02
Age : 30
Location : Rajvosa!!!

Komentari tokom turnira - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 3 I_icon_minitimeWed Mar 04, 2009 4:27 am

walker (citat):
moj glas ide za Piano Mana respect respect

"Stigao si do repera koji je dosao da ti naudi jer
Zna se da ne mozes porediti Ferrarija sa Audijem" Twisted Evil
Na vrh Go down
https://streetsociety.forummotion.com
Sponsored content





Komentari tokom turnira - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 3 I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Komentari tokom turnira
Na vrh 
Stranica 3/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
StreetSociety :: Hip Hop Svijet :: Betlovi-
Idi na: