StreetSociety
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

StreetSociety

Posjetite, pogledajte, uzivajte
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 ILL HESKEY

Go down 
+4
McKEN
Lil Scrizly
PianoMan
ILL HESKEY
8 posters
AutorPoruka
ILL HESKEY

ILL HESKEY


Posts : 140
Join date : 2008-12-25

ILL HESKEY Empty
KomentarNaslov komentara: ILL HESKEY   ILL HESKEY I_icon_minitimeThu Dec 25, 2008 6:12 am

Ja sam ILL HESKEY a zovu me jos i rap metalac,braco,heskey,rapper,narkoman itd,omiljeni tipovi mjuzzze su mi Metal (heavy,death itd :p)punk,rock,rap tri reci koje me opisuju su bolesni rap metalac.I za one koji jos neznaju nisam vise samo rapper vec kao sto ste videli rap meta cojik Wink
Na vrh Go down
PianoMan

PianoMan


Posts : 208
Join date : 2008-12-23

ILL HESKEY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ILL HESKEY   ILL HESKEY I_icon_minitimeThu Dec 25, 2008 10:45 am

OMG moj emile na sta si spao affraid argue argue WTF
Na vrh Go down
ILL HESKEY

ILL HESKEY


Posts : 140
Join date : 2008-12-25

ILL HESKEY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ILL HESKEY   ILL HESKEY I_icon_minitimeThu Dec 25, 2008 10:52 am

PianoMan (citat):
OMG moj emile na sta si spao affraid argue argue WTF

pa stas glas mi je za rap metalca al Eazy E mi je uvijek idol Smile
Na vrh Go down
PianoMan

PianoMan


Posts : 208
Join date : 2008-12-23

ILL HESKEY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ILL HESKEY   ILL HESKEY I_icon_minitimeThu Dec 25, 2008 10:53 am

ko kaze da ti je glas )za metalca? Question Exclamation Exclamation Exclamation lol!
Na vrh Go down
ILL HESKEY

ILL HESKEY


Posts : 140
Join date : 2008-12-25

ILL HESKEY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ILL HESKEY   ILL HESKEY I_icon_minitimeThu Dec 25, 2008 10:54 am

PianoMan (citat):
ko kaze da ti je glas )za metalca? Question Exclamation Exclamation Exclamation lol!

ja i mnogi drugi Razz cut ces me jednom Wink
Na vrh Go down
ILL HESKEY

ILL HESKEY


Posts : 140
Join date : 2008-12-25

ILL HESKEY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ILL HESKEY   ILL HESKEY I_icon_minitimeThu Dec 25, 2008 11:04 am

ILL HESKEY (citat):
PianoMan (citat):
ko kaze da ti je glas )za metalca? Question Exclamation Exclamation Exclamation lol!

ja i mnogi drugi Razz cut ces me jednom Wink

jel vam smeta sto sam rap metalac Mad affraid confused Neutral
Na vrh Go down
Lil Scrizly

Lil Scrizly


Posts : 104
Join date : 2008-12-24

ILL HESKEY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ILL HESKEY   ILL HESKEY I_icon_minitimeThu Dec 25, 2008 11:05 am

ILL HESKEY (citat):
ILL HESKEY (citat):
PianoMan (citat):
ko kaze da ti je glas )za metalca? Question Exclamation Exclamation Exclamation lol!

ja i mnogi drugi Razz cut ces me jednom Wink

jel vam smeta sto sam rap metalac Mad affraid confused Neutral

NO !
Na vrh Go down
ILL HESKEY

ILL HESKEY


Posts : 140
Join date : 2008-12-25

ILL HESKEY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ILL HESKEY   ILL HESKEY I_icon_minitimeThu Dec 25, 2008 11:05 am

ScrizzMan (citat):
ILL HESKEY (citat):
ILL HESKEY (citat):
PianoMan (citat):
ko kaze da ti je glas )za metalca? Question Exclamation Exclamation Exclamation lol!

ja i mnogi drugi Razz cut ces me jednom Wink

jel vam smeta sto sam rap metalac Mad affraid confused Neutral

NO !

thanks scrizly,you the man
Na vrh Go down
Lil Scrizly

Lil Scrizly


Posts : 104
Join date : 2008-12-24

ILL HESKEY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ILL HESKEY   ILL HESKEY I_icon_minitimeThu Dec 25, 2008 11:07 am

no frX..dirty
Na vrh Go down
PianoMan

PianoMan


Posts : 208
Join date : 2008-12-23

ILL HESKEY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ILL HESKEY   ILL HESKEY I_icon_minitimeThu Dec 25, 2008 11:19 am

ILL HESKEY (citat):
jel vam smeta sto sam rap metalac Mad affraid confused Neutral

ma ne smeta ni meni al mi nekako neobicno ti glavni reper bio ovdje sad odjednom nova furka WTF kadbiznao
Na vrh Go down
PianoMan

PianoMan


Posts : 208
Join date : 2008-12-23

ILL HESKEY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ILL HESKEY   ILL HESKEY I_icon_minitimeThu Dec 25, 2008 11:21 am

mislim,nemoj me shvatit pogresno,slusaj ti sta god hoces,boli te qrac sta drugi misle,al nemoj da to predje na 80% in flames 20% nwa lol!
Na vrh Go down
ILL HESKEY

ILL HESKEY


Posts : 140
Join date : 2008-12-25

ILL HESKEY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ILL HESKEY   ILL HESKEY I_icon_minitimeThu Dec 25, 2008 11:26 am

PianoMan (citat):
mislim,nemoj me shvatit pogresno,slusaj ti sta god hoces,boli te qrac sta drugi misle,al nemoj da to predje na 80% in flames 20% nwa lol!

hahaha ja i dalje slusam gangsta rap,eazy-e idol,samo sto sam malo promijenio styling i nacin repanja Very Happy
Na vrh Go down
McKEN

McKEN


Posts : 159
Join date : 2008-12-24
Age : 28

ILL HESKEY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ILL HESKEY   ILL HESKEY I_icon_minitimeThu Dec 25, 2008 11:29 am

nemojte zamjeriti heskeyu nema vezze ako je sad preso na still hardcore rapa,sta pa kolko je poznatih rappera ustvari hardocore rap npr.Ja-Rule,dmx,ill bill,Ice cube...pa sta?
ja nemam nista protiv njih!!!mozda je harcore rap jos bolji,ustvari je i zesci jeste li culi kako gotivne glasove imaju hardcore rapperi???et poz
Na vrh Go down
http://www.kenorap.blogger.ba
ILL HESKEY

ILL HESKEY


Posts : 140
Join date : 2008-12-25

ILL HESKEY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ILL HESKEY   ILL HESKEY I_icon_minitimeThu Dec 25, 2008 11:30 am

McKEN (citat):
nemojte zamjeriti heskeyu nema vezze ako je sad preso na still hardcore rapa,sta pa kolko je poznatih rappera ustvari hardocore rap npr.Ja-Rule,dmx,ill bill,Ice cube...pa sta?
ja nemam nista protiv njih!!!mozda je harcore rap jos bolji,ustvari je i zesci jeste li culi kako gotivne glasove imaju hardcore rapperi???et poz

ma nezamjere Very Happy
Na vrh Go down
'haos
Admin
Admin
'haos


Posts : 177
Join date : 2008-06-02
Age : 30
Location : Rajvosa!!!

ILL HESKEY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ILL HESKEY   ILL HESKEY I_icon_minitimeThu Dec 25, 2008 11:34 am

heskey je dobar, uvijek bio i osto a mogu se kladit da ce ponovo najvise postaljat u stranu scenu Very Happy


p.s molim malo manju upotrebu smajlija, previse neuredno Exclamation
Na vrh Go down
https://streetsociety.forummotion.com
Lil Scrizly

Lil Scrizly


Posts : 104
Join date : 2008-12-24

ILL HESKEY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ILL HESKEY   ILL HESKEY I_icon_minitimeThu Dec 25, 2008 11:35 am

'haos (citat):
heskey je dobar, uvijek bio i osto a mogu se kladit da ce ponovo najvise postaljat u stranu scenu

zar nisi reko da cemo postati mode.. lol!
Na vrh Go down
'haos
Admin
Admin
'haos


Posts : 177
Join date : 2008-06-02
Age : 30
Location : Rajvosa!!!

ILL HESKEY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ILL HESKEY   ILL HESKEY I_icon_minitimeThu Dec 25, 2008 11:36 am

ScrizzMan (citat):
'haos (citat):
heskey je dobar, uvijek bio i osto a mogu se kladit da ce ponovo najvise postaljat u stranu scenu

zar nisi reko da cemo postati mode.. lol!

i hocete al smirite malo, skola me ubi
Na vrh Go down
https://streetsociety.forummotion.com
ILL HESKEY

ILL HESKEY


Posts : 140
Join date : 2008-12-25

ILL HESKEY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ILL HESKEY   ILL HESKEY I_icon_minitimeThu Dec 25, 2008 11:37 am

'haos (citat):
ScrizzMan (citat):
'haos (citat):
heskey je dobar, uvijek bio i osto a mogu se kladit da ce ponovo najvise postaljat u stranu scenu

zar nisi reko da cemo postati mode.. lol!

i hocete al smirite malo, skola me ubi
.

da postavljat cu od sutra Very Happy
Na vrh Go down
SpO'oNzY

SpO'oNzY


Posts : 32
Join date : 2008-12-23
Age : 33

ILL HESKEY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ILL HESKEY   ILL HESKEY I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 6:07 pm

ILL HESKEY (citat):
PianoMan (citat):
mislim,nemoj me shvatit pogresno,slusaj ti sta god hoces,boli te qrac sta drugi misle,al nemoj da to predje na 80% in flames 20% nwa lol!

hahaha ja i dalje slusam gangsta rap,eazy-e idol,samo sto sam malo promijenio styling i nacin repanja Very Happy
fkt pretjerujes velizajuci tog eazye-a....
Na vrh Go down
ILL HESKEY

ILL HESKEY


Posts : 140
Join date : 2008-12-25

ILL HESKEY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ILL HESKEY   ILL HESKEY I_icon_minitimeSun Dec 28, 2008 3:04 am

SpO'oNzY (citat):
ILL HESKEY (citat):
PianoMan (citat):
mislim,nemoj me shvatit pogresno,slusaj ti sta god hoces,boli te qrac sta drugi misle,al nemoj da to predje na 80% in flames 20% nwa lol!

hahaha ja i dalje slusam gangsta rap,eazy-e idol,samo sto sam malo promijenio styling i nacin repanja Very Happy
fkt pretjerujes velizajuci tog eazye-a....

pa sta cu on mi je najdrazi rapper,ako niste primjetili svi ovi rapperi pretjeruju s tim da im je 2Pac idol a samo njega i slusaju zato kazem da je pretjerano koliko hvale 2Paca
Na vrh Go down
Tone

Tone


Posts : 18
Join date : 2009-02-22
Age : 28

ILL HESKEY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ILL HESKEY   ILL HESKEY I_icon_minitimeTue Feb 24, 2009 6:38 am

ILL HESKEY (citat):
ScrizzMan (citat):
ILL HESKEY (citat):
ILL HESKEY (citat):
PianoMan (citat):
ko kaze da ti je glas )za metalca? Question Exclamation Exclamation Exclamation lol!

ja i mnogi drugi Razz cut ces me jednom Wink

jel vam smeta sto sam rap metalac Mad affraid confused Neutral

NO !

thanks scrizly,you the man
naravno da ne pusti jebenog rijada debil (pianoman) lik nezna ni hodat a vamo se hvali
Na vrh Go down
187

187


Posts : 72
Join date : 2008-12-24
Age : 28

ILL HESKEY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ILL HESKEY   ILL HESKEY I_icon_minitimeTue Feb 24, 2009 11:49 am

ONYX ste zaboravili kako ste mogli oni su vazni za hardcore rap...
Na vrh Go down
http://www.gameaddict.blogger.ba
Sponsored content





ILL HESKEY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ILL HESKEY   ILL HESKEY I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
ILL HESKEY
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Big F(heskey&scrizz) vs.PE1(McKEN&McPsiha)
» ill heskey wanna battle with mekejn !!!!!!!!!
» KOLO 1 (grupa B) Ds Kreepz vs heskey
» KOLO 2 (Grupa B) heskey vs. G Fight
» KOLO 3 (grupa B) mcken vs heskey

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
StreetSociety :: Junk yard :: Represent yourself-
Idi na: