StreetSociety
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

StreetSociety

Posjetite, pogledajte, uzivajte
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Kako skola???

Go down 
+3
EgoN
ILL HESKEY
'haos
7 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
'haos
Admin
Admin
'haos


Posts : 177
Join date : 2008-06-02
Age : 30
Location : Rajvosa!!!

Kako skola??? Empty
KomentarNaslov komentara: Kako skola???   Kako skola??? I_icon_minitimeFri Dec 26, 2008 2:57 pm

ev ovdje cemo sad skolske "dozivljaje" kako vec hocete...
Na vrh Go down
https://streetsociety.forummotion.com
ILL HESKEY

ILL HESKEY


Posts : 140
Join date : 2008-12-25

Kako skola??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako skola???   Kako skola??? I_icon_minitimeFri Dec 26, 2008 3:03 pm

'haos (citat):
ev ovdje cemo sad skolske "dozivljaje" kako vec hocete...

rokam iz 4 predmeta Very Happy
Na vrh Go down
EgoN

EgoN


Posts : 58
Join date : 2008-12-26
Age : 30

Kako skola??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako skola???   Kako skola??? I_icon_minitimeFri Dec 26, 2008 4:14 pm

ILL HESKEY (citat):
'haos (citat):
ev ovdje cemo sad skolske "dozivljaje" kako vec hocete...

rokam iz 4 predmeta Very Happy

ja iz 2 najmanje..
Na vrh Go down
Krime

Krime


Posts : 65
Join date : 2008-12-26

Kako skola??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako skola???   Kako skola??? I_icon_minitimeFri Dec 26, 2008 4:15 pm

Nije cool to ljudi Wink
Na vrh Go down
EgoN

EgoN


Posts : 58
Join date : 2008-12-26
Age : 30

Kako skola??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako skola???   Kako skola??? I_icon_minitimeFri Dec 26, 2008 4:19 pm

fakat da nije..
al matematiku imam 2 od 5 razreda..fakat ne kontam i ne vjerujem da cu je ikad skontat Very Happy
Na vrh Go down
PianoMan

PianoMan


Posts : 208
Join date : 2008-12-23

Kako skola??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako skola???   Kako skola??? I_icon_minitimeFri Dec 26, 2008 4:21 pm

EgoN (citat):
fakat da nije..
al matematiku imam 2 od 5 razreda..fakat ne kontam i ne vjerujem da cu je ikad skontat Very Happy

isti smo ni ja ne kontam matematiku...al ja imam 4 iz nje Very Happy sto te nema na msn-u? lol!
Na vrh Go down
EgoN

EgoN


Posts : 58
Join date : 2008-12-26
Age : 30

Kako skola??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako skola???   Kako skola??? I_icon_minitimeFri Dec 26, 2008 4:31 pm

PianoMan (citat):
EgoN (citat):
fakat da nije..
al matematiku imam 2 od 5 razreda..fakat ne kontam i ne vjerujem da cu je ikad skontat Very Happy

isti smo ni ja ne kontam matematiku...al ja imam 4 iz nje Very Happy sto te nema na msn-u? lol!

kako nema :S
Na vrh Go down
Krime

Krime


Posts : 65
Join date : 2008-12-26

Kako skola??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako skola???   Kako skola??? I_icon_minitimeFri Dec 26, 2008 4:33 pm

Ja u drugom gimnazije imam tri cetvorke zakljucne ono ostalo sve petice i trudim se jbg ucim Very Happy
Na vrh Go down
EgoN

EgoN


Posts : 58
Join date : 2008-12-26
Age : 30

Kako skola??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako skola???   Kako skola??? I_icon_minitimeFri Dec 26, 2008 4:35 pm

Krime (citat):
Ja u drugom gimnazije imam tri cetvorke zakljucne ono ostalo sve petice i trudim se jbg ucim Very Happy

eh da je sve u ucenju pa hajd, nisu mi problem ti predmeti..al kad mi neko spomene matematiku affraid
Na vrh Go down
'haos
Admin
Admin
'haos


Posts : 177
Join date : 2008-06-02
Age : 30
Location : Rajvosa!!!

Kako skola??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako skola???   Kako skola??? I_icon_minitimeFri Dec 26, 2008 6:05 pm

ja na pocetku godine iz prvog testa iz fizike dobijem 4 kod novog nastavnika, i pomislim sad vec, beton ovo ono, kad sad pismena dobih jedinicu da vecu nisam mogo dobit, zakljucno 2 tako da mi je sad prosjek 3,6 ukupno, a namjeravam proci odlicnim na kraju godine hahhhahhhhaaaa
Na vrh Go down
https://streetsociety.forummotion.com
PianoMan

PianoMan


Posts : 208
Join date : 2008-12-23

Kako skola??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako skola???   Kako skola??? I_icon_minitimeFri Dec 26, 2008 7:34 pm

'haos (citat):
ja na pocetku godine iz prvog testa iz fizike dobijem 4 kod novog nastavnika, i pomislim sad vec, beton ovo ono, kad sad pismena dobih jedinicu da vecu nisam mogo dobit, zakljucno 2 tako da mi je sad prosjek 3,6 ukupno, a namjeravam proci odlicnim na kraju godine hahhhahhhhaaaa

meni se haman isto desilo,ja sam radio zadatak na tabli i dobio 4,i iz testa dobijem jedan,al pitala me jos jednom i dobio sam 3 pa sam sad iz pismene dobio 2,tj. imam 4,3,2,1 al meni je prosjek 4,2 Very Happy
Na vrh Go down
SpO'oNzY

SpO'oNzY


Posts : 32
Join date : 2008-12-23
Age : 33

Kako skola??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako skola???   Kako skola??? I_icon_minitimeSun Dec 28, 2008 1:18 pm

neko se od vas ponosi sto je propo haman...to je jadno jbg....pa od cega ces kasnije zivit ako ne zavrsis fakultet ili neku skolu tehnicku.....zato malo bolje razmilite pojedini....prijateljski govorim....od skole vam zivot ovisi
Na vrh Go down
SpO'oNzY

SpO'oNzY


Posts : 32
Join date : 2008-12-23
Age : 33

Kako skola??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako skola???   Kako skola??? I_icon_minitimeSun Dec 28, 2008 1:20 pm

EgoN (citat):
Krime (citat):
Ja u drugom gimnazije imam tri cetvorke zakljucne ono ostalo sve petice i trudim se jbg ucim Very Happy

eh da je sve u ucenju pa hajd, nisu mi problem ti predmeti..al kad mi neko spomene matematiku affraid
pa o cemu ti zavisi zivot...? o skoli...zato bolje razmisli malo
Na vrh Go down
ILL HESKEY

ILL HESKEY


Posts : 140
Join date : 2008-12-25

Kako skola??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako skola???   Kako skola??? I_icon_minitimeSun Dec 28, 2008 1:49 pm

cuj to,a sta ce mi skola u bosni i dok je ova jebena stranka SDA na vlasti,koliko su vise na vlasti a nikakve promjene nema,znam ljude koji su zavrsili i srednju i fakultet i nece nigdje da ih prime da rade,ako nemas stelu nemas ni zivota
Na vrh Go down
EgoN

EgoN


Posts : 58
Join date : 2008-12-26
Age : 30

Kako skola??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako skola???   Kako skola??? I_icon_minitimeSun Dec 28, 2008 1:58 pm

ILL HESKEY (citat):
cuj to,a sta ce mi skola u bosni i dok je ova jebena stranka SDA na vlasti,koliko su vise na vlasti a nikakve promjene nema,znam ljude koji su zavrsili i srednju i fakultet i nece nigdje da ih prime da rade,ako nemas stelu nemas ni zivota

upravo to..i ako ne odes negdje u inostranstvo..donji si No
Na vrh Go down
ILL HESKEY

ILL HESKEY


Posts : 140
Join date : 2008-12-25

Kako skola??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako skola???   Kako skola??? I_icon_minitimeSun Dec 28, 2008 2:04 pm

tako je
Na vrh Go down
SpO'oNzY

SpO'oNzY


Posts : 32
Join date : 2008-12-23
Age : 33

Kako skola??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako skola???   Kako skola??? I_icon_minitimeSun Dec 28, 2008 3:32 pm

ajd et vas dvojica preko stele zavrsajte skole i zaposlite se,a ja se uzdam u svoje znanje,i vidicemo na kraju ko ce uspit;)
Na vrh Go down
ILL HESKEY

ILL HESKEY


Posts : 140
Join date : 2008-12-25

Kako skola??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako skola???   Kako skola??? I_icon_minitimeMon Dec 29, 2008 2:41 am

al kad nema stele,to je problem,a ja ionako neam planove da ovdje radim nesto,najvjerovatnije idem za EU,ako nista ni tamo pridruzit cu se mafiji,bit ce ono il rupa u celu il guta u dzepu Very Happy
Na vrh Go down
EgoN

EgoN


Posts : 58
Join date : 2008-12-26
Age : 30

Kako skola??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako skola???   Kako skola??? I_icon_minitimeMon Dec 29, 2008 4:20 am

meni su u skoli fakat sve skoro petice osim 2 predmeta iz kojih padam..il je 5 il je 1 Razz
Na vrh Go down
PianoMan

PianoMan


Posts : 208
Join date : 2008-12-23

Kako skola??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako skola???   Kako skola??? I_icon_minitimeMon Dec 29, 2008 5:55 am

ko ce sa mnom u ameriku da postanemo reperi cuo sam da je to tamo unosan posao lol!
Na vrh Go down
'haos
Admin
Admin
'haos


Posts : 177
Join date : 2008-06-02
Age : 30
Location : Rajvosa!!!

Kako skola??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako skola???   Kako skola??? I_icon_minitimeMon Dec 29, 2008 5:55 am

ma ja neznam, neki kazu da matematika najvise govori kolko si pametan ako je to tacno onda sam ja od petog razreda svake godine sve gluplji i gluplji a ne obrnuto Neutral
Na vrh Go down
https://streetsociety.forummotion.com
PianoMan

PianoMan


Posts : 208
Join date : 2008-12-23

Kako skola??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako skola???   Kako skola??? I_icon_minitimeMon Dec 29, 2008 5:55 am

'haos (citat):
ma ja neznam, neki kazu da matematika najvise govori kolko si pametan ako je to tacno onda sam ja od petog razreda svake godine sve gluplji i gluplji a ne obrnuto Neutral

lol! lol! lol!
Na vrh Go down
EgoN

EgoN


Posts : 58
Join date : 2008-12-26
Age : 30

Kako skola??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako skola???   Kako skola??? I_icon_minitimeMon Dec 29, 2008 7:04 am

'haos (citat):
ma ja neznam, neki kazu da matematika najvise govori kolko si pametan ako je to tacno onda sam ja od petog razreda svake godine sve gluplji i gluplji a ne obrnuto Neutral
hahahahaha onda sta sam ja affraid
Na vrh Go down
Krime

Krime


Posts : 65
Join date : 2008-12-26

Kako skola??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako skola???   Kako skola??? I_icon_minitimeMon Dec 29, 2008 11:51 am

EgoN (citat):
'haos (citat):
ma ja neznam, neki kazu da matematika najvise govori kolko si pametan ako je to tacno onda sam ja od petog razreda svake godine sve gluplji i gluplji a ne obrnuto Neutral
hahahahaha onda sta sam ja affraid

Zavisi ti drug ima vise vrsta inteligencije nismo svi pametni na isti nacin isto kao sto sve cure nisu lijepe na isti nacin Very Happy a neke nisu uopste lijepe eto vidis kako je priroda ranovrsna
Na vrh Go down
ILL HESKEY

ILL HESKEY


Posts : 140
Join date : 2008-12-25

Kako skola??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako skola???   Kako skola??? I_icon_minitimeMon Dec 29, 2008 12:36 pm

Ko kocka sam piroklastican XD to je najbolje mada je pomalo tesko skontat
Na vrh Go down
Sponsored content





Kako skola??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako skola???   Kako skola??? I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kako skola???
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kako koristit forum

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
StreetSociety :: Junk yard :: Junk Yard-
Idi na: