StreetSociety
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

StreetSociety

Posjetite, pogledajte, uzivajte
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Pisajte se !

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Lil Scrizly

Lil Scrizly


Posts : 104
Join date : 2008-12-24

Pisajte se ! Empty
KomentarNaslov komentara: Pisajte se !   Pisajte se ! I_icon_minitimeFri Jan 02, 2009 12:23 pm

PRopaliteti - 60 minuta

Bakir:Postovani gledaoci nakon pokazanog kriminala koji čine danjašnji političari,kao specijalne goste doveli smo dva mlada momka nazvana Propalitet Duo.

Pa poceo bih s pitanjima:Sta mislite o današnjoj politici?

Propalitet Duo: (Heskey): Ma sta mislim,jebo im pas majku kradu nam sve na oci.

(Scrizz):Ma treba to sve likvidirat.

Kako živite?
(Heskey): Vodimo nenormalan život,ja po cijeli dan igram igrica,gledam smackdown i horror filmove zajedno s mojim frendom Scrizly-em,a naravno i....

Ma stani covjece nisam te to pitao,vec kako finansijski zivot?

(Scrizz)A sta ti je to?

(Heskey)Ne financiramo nikoga.

Oh Boze,prelazimo na druga pitanja...

(Scrizz) Samo pucaj Bakire!

Dobro,sta vam se nesviđa u ovoj drzavi?

(Heskey) Ma nesviđaju mi se škole,daj uči daj ovo daj ono i kad školu završiš samo u kući sjediš...

(Scrizz) Meni se nesviđa profesorica matematike..

Sta bi uradili ako kojim slucajem nastane rat?

(Heskey) Ma sta bih,e moj burazeru kalasnjikov na leđa,pistolj u gaće i branit domaće....

(Scrizz) Atomska!

Bakir: Sta atomska?

Ma atomska jebo ga ti,jednu bacimo na najratoborniju zonu i ispadne nerijesen rezultat svi bi podvili rep

Bakir:Postovani gledatelji sada bih trebale da slijede reklame....

(Heskey)Ma de ba kakve reklame pustite da nas snimaju

(Scrizz) Slazem se!

Situacija u studiu se pogorsala,ovi Propaliteti su vjerovatno pod opojnim drogama....
(Prekid)
___________________________________________________________________________________

Interview za novine dabl rucak !!

Novinar: Kao sto znate zbog intervjua sa Propalitetsima propale su novine "Duda Krov", al eto osnovale su se nove novine nazvane "Dabl Rucak". Novinar koji je razgovarao sa vama se ubio, a majka mu je preminula.

Propalitets: (Heskey se ubacuje): Nemoj zajebavat ?

Novinar: Mi smo malo obrazovaniji od ranijih kolega, pa zato nas ne zajebajite, evo kao sto vidim odvojili ste malo vremena i za nase novine. Pa evo nadam se da cete odgovoriti na nekoliko nasih pitanja.

Propalitets: (Heskey): Kakva bolan pitanja, sto ce ovaj vokmen ?
(Scrizz): Buraz..da nismo u miliciji..?
(Heskey): vi to nas zajebajete ?? Znate li vi na sto smo ja i ovaj Scrizzlo spremni ??

Novinar: Pardon, gospodine Heskey nece se vise ponoviti..

Propalitets: (Scrizz): Tako treba !

Novinar: Pa eto pocnimo.. U svijetu vlada nered, ratovi su svuda, propale su i novine duda..Sta kazete na to sve ??

Propalitets: (Heskey): I'm Stressin..

Propalitets: (Scrizz): Joj..ovaj uvijek stressin, al moram vam rec da smo mi na to spremni..

Novinar: Aa..Kako to mislite ??

Propalitets: (Scrizz): Fino, debilu jedan..Sta mislite da ste vi rapper ?

Novinar: joj..pa..moja mater je oduvijek htjela da budem rapper, stalno mi je kupovala siroke hlace..cekaj...mozda je to bilo zbog toga sto sam deb(i)el?? Al ja sam postao novinar zato sto rapperi imaju puno zena..i zato sto uzimaju drogu..i, i, i..zato sto puno laju..

Propalitets: (Heskey): Ovaj puko, bogami..
(Scrizz): Hej ti ! Novinaru..Jesil ti mozda peder ??

Novinar: Ahh..ponosno kazem DA jesam..

Propalitets: (Scrizz): U jebote, gdje smo se mi uvalili..
(Heskey): Majku mu novinarsku, idemo mi u tu redakciju Dabl Rucka..Jebla ih kucka..

uzivajte u djelima.. :cuckoo: napitise
Na vrh Go down
ILL HESKEY

ILL HESKEY


Posts : 140
Join date : 2008-12-25

Pisajte se ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pisajte se !   Pisajte se ! I_icon_minitimeFri Jan 02, 2009 1:24 pm

Ja i scrizzlo imamo jos dosta ovih stvari na lageru Very Happy
Na vrh Go down
'haos
Admin
Admin
'haos


Posts : 177
Join date : 2008-06-02
Age : 30
Location : Rajvosa!!!

Pisajte se ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pisajte se !   Pisajte se ! I_icon_minitimeFri Jan 02, 2009 2:55 pm

U svijetu vlada nered, ratovi su svuda, propale su i novine duda hhahahahahhahahaa
Na vrh Go down
https://streetsociety.forummotion.com
Lil Scrizly

Lil Scrizly


Posts : 104
Join date : 2008-12-24

Pisajte se ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pisajte se !   Pisajte se ! I_icon_minitimeFri Jan 02, 2009 3:01 pm

'haos (citat):
U svijetu vlada nered, ratovi su svuda, propale su i novine duda hhahahahahhahahaa

lol!
Na vrh Go down
EgoN

EgoN


Posts : 58
Join date : 2008-12-26
Age : 30

Pisajte se ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pisajte se !   Pisajte se ! I_icon_minitimeFri Jan 02, 2009 4:51 pm

hahahahaha pucaj bake ! Very Happy
Na vrh Go down
ILL HESKEY

ILL HESKEY


Posts : 140
Join date : 2008-12-25

Pisajte se ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pisajte se !   Pisajte se ! I_icon_minitimeSat Jan 03, 2009 7:43 am

imamo i intervju za emisiju centralni zatvor pa evo vam,nije bas nesto smijesna :

Dobro dosli u emisiju Centralni Zatvor...

(Heskey i Scrizz)Nismo ba nista ucinili,nevini smo,pa sto ste nas uhapsili?!

Ne postovani gosti niste u zatvoru,vec u emisiji Centralni Zatvor.

(Heskey) Ma daaaj casni sude jos nam snimate presudu,kunem se da je ona mene silovala a ne ja nju!

O cemu vi Heskey?

(Scrizz) Ma nista on se samo zeza. i tiho govori Heskeyu:Zar jos nisi skonto da je ovo samo neka serija nismo u KPD Zenica.

E posto se situacija smirila mi bi da nastavimo sa emisijom.Sta mislite o danasnjoj rap sceni?

(Heskey) Ma nismo joj nista lose ucinili,repali smo sto smo bolje mogli,nevini smo ba casni sude!

(Scrizz)Mislio sam da je ovo emisija kad bogme ovo sudnica,zahtjevamo advokata.

Salu na stranu kako ste momci?

(Heskey) Ma kakav cu bit,alergican sam na sudnice!
(Scrizz)Kakav ces bit kad cekas konacnu presudu!

Hmmm,ovo je izgleda sve izmaklo kontroli,postovani gledaoci...

(Heskey i Scrizz) Jesmol' pusteni?

Jeste,dabogda vam kuca sto dalje od moje bila.

(Heskey i Scrizz) Yeeeeaaaah necemo u Centralni !!!
Na vrh Go down
Sponsored content





Pisajte se ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pisajte se !   Pisajte se ! I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Pisajte se !
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
StreetSociety :: Junk yard :: Junk Yard-
Idi na: